Bude ZOPO Speed 8 prvním smartphonem s deka-core procesorem MediaTek Helio X20? Je to docela pravděpodobné!

1

speed-8Zopo minulý týden v pátek oznámilo název a procesor, který bude mít jejich blížící se vlajková loď Speed ​​8. Pokud Zopo stihne telefon představit tehdy kdy tvrdí, nebude se možná jednat jen o první vlajkovou loď společnosti ZOPO pro rok 2016, ale možná také o první deca-core MediaTek telefon.

Spekulace tvrdí, že prvním smartphonem s procesorem Mediatek Helio X20 by mohly být telefony od několika společností. Jedním z favoritů je Meizu, ale Zopo teď přišlo se skutečným datem vydání jejich deseti jádrového telefonu.

Zopo potvrdilo, že představí jejich vlajkovou loď Zopo Speed ​​8 s procesorem Helio X20 na MWC 24. února v 10:30. Nebylo by to pro Zopo poprvé, kdy by zahájilo nejnovější MediaTek čip jako první. Povedlo se jim to již při představení telefonu Zopo ZP998 před pár lety (na počátku octacore bojů).

Zatím neznáme o telefonu žádné další podrobnosti. Všichni víme, že Speed ​​8 si klade za cíl změnit postavení společnosti Zopo na trhu se smartphony. Dokázat toho chce s celokovovým šasi, novými funkcemi a velice výkonným procesorem. Zajímalo by nás, jestli to bude stačit ke změně postavení smartphonů ZOPO a brzy se stane značka konkurencí i pro ty největší hráče na trhu.

Zdroj

1 komentář

  1. No jestli to bude mít USB-C, aby to ten procesor uživilo, samozřejmě dostatečnou baterii a bude se to vyrábět i v dual-Sim variantě, s neočesaným evropským LTE, tak bych určitě uvažoval o koupi…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here