Dnes odstartoval prodej chytrých hodinek Samsung Gear S

0

 Samsung Gear S_Blue Black_2 Samsung Gear S_Pure White_2

Samsung dnes zahájil oficiální prodej chytrých hodinek Samsung Gear S na českém trhu. Stejně jako předchozí modely umožňuje Gear S čtení SMS, přijímání hovorů, nastavení upozornění nebo psaní e-mailů. Novinkou však je, že uživatel nemusí mít telefon stále u sebe, aby využil všech funkcí hodinek díky integraci nanoSIM kartě, která se vkládá do slotu na zadní straně displeje.

Majitelé Gear S jsou tak bez omezení informováni o všech upozorněních ze sociálních sítí, v kalendáři nebo v aplikacích, i když nemají smartphone zrovna u sebe. Pro komunikaci s hodinkami lze využít virtuální klávesnice, anebo S Voice pro zadávání hlasových příkazů.

Majitelé Gear S mohou díky uzavřenému partnerství se společností Nike využít aplikaci Nike+ Running pro motivaci při běhání. Ta je přímo integrována do hodinek a zaznamnáva údaje o aktivitách, aniž by jste u sebe museli mít smartphone. Přímo na zápěstí lze sledovat veškeré informace včetně uběhnuté vzdálenosti, času, tempa, tepové frekvence nebo naběhaných bodů NikeFuel. Aplikace také obsahuje vestavěný hudební přehrávač, ve kterém si běžci vyberou hudbu ze seznamu skladeb pouhým poklepáním. Dosažené výsledky mohou navíc jednoduše během několika vteřin sdílet s přáteli.

Chytré hodinky Samsung Gear S jsou od dnešního dne v prodeji i u nás  za doporučenou cena 9 999 Kč s DPH.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here