Stáhněte si Google Play Store 4.5.10 obsahující upozornění na mikrotransakce a vylepšené recenze [APK]

6

Obchod Play se dnes dočkal aktualizace na verzi 4.5.10. Novinky jsou sice spíše drobnosti, ale ve většině případů velmi užitečné. Pokud k vám ještě aktualizace nedorazila, můžete si novou verzi Obchodu Play stáhnout pomocí odkazu na konci článku.

google play 1

Často žádnou funkcí od uživatelů Obchodu Play bylo rozlišení aplikací zcela zdarma a aplikací obsahujících mikrotransakce. Samotní vývojáři se totiž přítomností in-app nákupů v popisu příliš nechlubili. Po updatu na verzi 4.5.10 si však můžete všimnout nového označení „Nákupy v aplikaci“, která se nachází pod screenshoty.

Více změn se dočkala sekce recenzí. Pokud jste některou z aplikací ještě nehodnotili, budete k tomu nabádáni mnohem výraznějšími ikonami hvězdiček. Po hodnocení se vámi napsaná recenze zobrazí hned nad popisem aplikace spolu s tlačítkem pro její úpravu. Možnost editace recenze už byla sice dostupná v předchozích verzích Obchodu Play, ale dosud chybělo výraznější tlačítko, které by na existenci této možnosti upozornilo méně zkušené uživatele.

google play 2 google play 3 google play 4

Vůbec poprvé ale můžete své hodnocení aplikace smazat – stačí po kliknotí na tlačítko Upravit zvolit možnost Smazat. Dále recenze prošly několika kosmetickými změnami vzhledu, přičemž asi nejvýraznější novinkou jsou kulaté profilové fotografie, které můžete znát z webového rozhraní Obchodu Play.

Update přinesl taktéž novinku související s Google+. Jedná se o přehled vaší nedávné aktivity z Obchodu Play, která se zobrazuje na této sociální síti – od vámi napsaných recenzí až po kliknutí na tlačítko +1 u aplikací.

google play 5

Jak získat novou verzi Google Play Store?

Jak už bylo řečeno v úvodu článku, aktualizace na verzi 4.5.10 už byla vydána, ale může chvíli trvat než se dostane na všechny smartphony a tablety. Pokud nechcete čekat, můžete si stáhnout APK soubor a manuálně jej nainstalovat na své zařízení. Odkaz ke stažení naleznete níže:

zdroj: Android Police

6 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here