Poslední Facebook aktualizace se moc nepovedla

6

Facebook - tlačítko sdílet

Facebook tento týden aktualizoval svou aplikaci pro Android a iOS. Poslední aktualizace přináší dlouho očekávané tlačítko sdílet a možnost tagovat příspěvky, statusy a komentáře.

Tento update není sice jeden z těch zásadních, ale nemohli jsme si nevšimnout komentářů u aplikace na Google play. Přímo od uživatelů, kteří si stěžují na zpomalení aplikace po posledním updatu, dále všem majitelům s menší interní paměti chybí nativní podpora přesunu aplikace na SD kartu a stále vyšší informace na využívání interní paměti.

Používáte Facebook aplikaci ve svém Androidu? Dejte nám vědět v komentářích, jak jste spokojeni s poslední aktualizací.

Některé ohlasy z Google play

Michal – 17. listopad 2012 – HTC Desire s verzí 1.9.12
Aktualizace mi sebere v paměti telefonu dost místa. Jsem zvědav kdy to vývojáři dojde. S každou aktualizací se to horší,ted už zabíra 25Mb a to je masakr. A možnost přesunu na SD kartu pořád nikde…Pak bych dal 5 hvězd.

MIREK – 17. listopad 2012 – HTC Wildfire S s verzí 1.9.12
Kazda aktualizace,znamena akorat, vic mista v pameti a je vzdy pomalejsi!!! Presunout na SD jde pouze u Rootu. Vyvojari zacnete testovat a myslet!

hoollis – 16. listopad 2012 – Samsung Galaxy Ace s verzí 1.9.12
Po aktualizaci je to nejaky pomaly i pres wifi..a kdyz dam to se mi libi tak to jen zmeni barvu,ze ani nevim,zda se to odeslalo.. FB jde odkazat na pametovku,ze to nezabira zadny misto trubky!!!

 michal – 16. listopad 2012 – Samsung Galaxy Mini s verzí 1.9.12
Některé aktualizace jsou místo zamýšleného vylepšení spíše krokem zpět a znesnadněním práce s touto aplikací…. Možná i proto se teď čím dál tím častěji vracím ke klasické „webové“ verzi FB…. Méně je totiž někdy více a naopak tam, kde je to potřeba, se žádné změny k lepšímu nekonají….
Kucinka – 16. listopad 2012 – SEMC Xperia Mini Pro s verzí 1.9.12
Nahovno. Od vcerejsi aktualizace nefunguje timeline a jeste se mi podivne zvetsily pismenka takze se opet neda pouzivat. Na rychlosti taky nepridali ale aspon zmizely ty priserny dve ikonky navic. Jinak odpad
Santos – 17. listopad 2012 – Verze 1.9.12
S každým updatem nové a další problémy 🙁 Problémové ovládání, chyby při uploadu fotek, zabírá spoustu místa, nejde přesunout na SD kartu, mizerie jako většina počinů Fb. Zkuste radši Fast for Facebook nebo jinou alternativu+. Zlatý G

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

6 KOMENTÁŘE

  1. To je že aplikace na androidu pomalá, to se aktualizací asi jen tak nezmění…ale po poslední aktualizaci na Nexusu 7 nic zásadního nepozoruji 🙂

  2. Dokud vývojáři Facebooku nepřepíšou celou aplikaci od základů tak jako to udělali na iOS, tak to na Androidu bude mizérie. Přesouvání na SD kartu by měla být naprostá samozřejmost a není jelikož si páni vývojáři asi neuvědomují existenci low-end telefonů.

  3. Facebook for Android je jeden veľký FAIL! Keď chcem ísť na FB, tak jedine cez Prehliadač.
    Som spokojný majiteľ Samsungu GALAXY S 🙂

  4. Mě nejvíc vadí, že si ukousne 60 MB RAM, což je víc než 1x tolik co launcher a to je mnohem důležitější aplikace

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here