Oblíbené Mapy.cz přinášejí mapy pro běžkaře

0

Oblíbené mapové podklady od Seznamu, aplikace Mapy.cz, přinášejí novou významnou aktualizaci, kterou ocení především milovníci zimních sportů (pokud tedy letos napadne sníh).

 2014-01-13 17.38.29 2014-01-13 17.37.54 2014-01-13 17.39.09

Nová verze přináší novou mapovou vrstvu přinášející na displeje chytrých telefonů běžecké trasy pro milovníky běhu na lyžích. Nová vrstva vychází ze známých map, leč v zimním hávu. Obsahuje vše podstatné informace, které běžkaři využijí. Především vrstevnice, názvy důležitých běžkařských tras i významných lokalit na mapě. Na své si přijdou i milovníci sjezdového lyžování. Nechybí ani zobrazení vleků a tím pádem i sjezdových tratí (i s obtížností).

Aplikace umí na běžkařských trasách i navigovat. Obsahuje tedy vše potřebné, co každý lyžař  při svých toulkách přírodou ocení. Pokud máte aplikaci Mapy.cz staženou, po spuštění se objeví okno s nabídkou stažení aktuálních map pro offline zobrazení. Pro ty ostatní je aplikace Mapy.cz k dispozici zdarma v Obchodě Play. Jedná se o aplikaci, která by rozhodně neměla chybět v žádném chytrém telefonu.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here