Nová verze Photoshop Touch přináší podporu Nexusu 7

4

V Google play se objevila nová verze populární grafického editoru Photoshop Touch tentokráte ve verzi 1.4. Po poslední aktualizaci, která přinesla zvýšení maximálního rozlišení obrázků, s kterými lze pracovat při zachování plné kvality na 12 MPx a dva nové efekty (Shred a Colorize), jedno rychlé gesto pro nastavení 100% zvětšení a mód pixel nudging určený na přesné posouvání.

Verze 1.4 přináší ještě více vylepšení, nechybí podpora Nexusu 7, zlepšení výkonu aplikace, vše doplňují nové funkce a vylepšení:  dodány byly nové efekty, hladší tahy štětce, lepší práce s razítky, možnost sdílení výtvorů na Twitter a Facebook.

Photoshop Touch Photoshop Touch Photoshop Touch


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: engadget.com

4 KOMENTÁŘE

  1. Zvláštní. Jedna zpráva je označena zdrojem palmserver.cz a dvě další, které jsou rovněž dnes na palmserveru, již toto označení nemají a autor je asi „našel jinde“, i když prokazatelně na ten palmserver zabloudil a ty zprávy tam viděl. To je nějaký nový trend, že teď budete všechny zprávy přejímat z palmserveru? Nebylo by lepší najít si nějaké svoje, které na palmserveru nevyšly? Moc práce, že?

  2. Tuhle debatu už jsme tu měli asi milionkrát. Stejně jako palmserver (sa, doteko., mobilmania, atd.) používáme jako zdroje anglické stránky o Androidu (TheVerge, AndroidPolice, atd.). Není tak divu, když se některé novinky objeví na více webech najednou.

    Zprávy tedy z palmserveru nepřejímáme, ani je palmserver nepřejímá od nás. Prostě jde jen o shodu náhod. (pokud palmserver využijeme jako zdroj, tak to explicitně uvedeme).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here