Google Mapy nově nabízí plnohodnotnou off-line navigaci

0

Předčasné Vánoce jsou tady, Google spouští plnohodnotnou off-line navigaci v Google mapách. Nyní můžete vyrazit s mobilními Mapami Google  vyrazit i do míst, o která internet zatím nezavadil.

Stáhněte si určitou oblast na mapě a ani nezjistíte, že jste mimo dosah signálu – Mapy Google budou fungovat stále stejně. S novou aktualizací můžete i bez připojení k internetu využít navigaci, hledat si konkrétní místa a zjišťovat o nich užitečné informace, třeba otevírací dobu nebo recenze na daný podnik.

Pokud si chcete stáhnout určitou oblast, jděte do menu Map Google – „Offline Areas“ a ikonkou „+“ ji přidejte. Druhá možnost je vyhledat dané město, stát či oblast a kliknout na ikonku „Download“. Jakmile Mapy zjistí špatný signál, přepnou se automaticky do offline režimu. Až se situace zlepší, Mapy se opět připojí k internetu, abyste mohli využít i další funkce, např. dopravní podmínky. Kvůli velkému objemu dat je povolené stahování map jen při připojení k wi-fi.

 Offline Maps setup

Na novinku, jenž poprvé byla představena na květnovém Google I/O, se můžeme těšit do 14 dní, kdy bude postupně šířena pomocí aktualizací.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here