Facebook Messenger přichází s novým designem i funkcemi [APK ke stažení]

15

Aplikace Facebook Messenger, která slouží k chatování v rámci největší sociální sítě na světě, dostala výraznou aktualizaci. Nová verze přichází se zbrusu novým uživatelským rozhraním, ale také několika přidanými funkcemi. Vydávání updatu probíhá postupně, pokud tedy ještě nová verze nedorazila na váš smartphone, můžete chvíli počkat nebo si stáhnout APK soubor, který najdete na konci článku.

Facebook Messenger new ui

Nový design je věc, které si všimnete už po prvním spuštění aktualizované aplikace. Jednou z novinek je rozdělení uživatelského rozhraní do tří záložek. V první najdete jako dosud přehled vašich posledních konverzací. Druhá záložka ukrývá seznam kontaktů s modrou ikonkou u profilové fotografie, která značí používání mobilní aplikace Messenger. Vždy tak máte přehled, kterým přátelům dorazí vaše zpráva okamžitě.

Na druhé záložce najdete také klasický seznam aktivních přátel, a to konečně s označením, zda Facebook právě teď používají na webu či mobilním telefonu. Na poslední záložce se nachází nastavení s možností vypnutí upozornění, okénka chatu, sdílení umístění nebo synchronizace kontaktů.

Při prvním spuštění nového Messengeru budete dotázáni na vaše telefonní číslo. Následně budou do vašeho seznamu kontaktů v Messengeru přidáni lidé z vašeho adresáře v telefonu bez ohledu na to, zda je máte v přátelích na Facebooku či nikoliv. Meseneger je tak nyní možné používat podobně jako konkurenční Whats App.

Facebook také slibuje, že nová verze aplikace je rychlejší než předchozí. Pokud vám ještě update nedorazil skrze Google Play Store, můžete si odtud stáhnout APK soubor, který ve svém smartphonu nainstalujte. Pokud byste měli problémy s instalací staženého APK, zkuste nejprve odinstalovat původní verzi Facebook Messengeru.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

15 KOMENTÁŘE

  1. APK se snažím nainstalovat, ale při každém pokusu mi to vypíše – x aplikace není nainstalována. Mám Android 4.2. Galaxy S4. Není to podmíněno Andoidem 4.3?

  2. Vypada hezky.. ale pokazde co restartuju telefon app zmizi nebo spise se nahradi puvodnim messengerem .. test na sgs4

  3. Nejhorsi chyba co jsem za celou dobu na smart phonu udelal, instalovat tendle upgrade. Od ted uz se budu vzdycky nejdriv koukat na komentare i k aplikacim, ktery dlouho pouzivam a jenom se aktualizujou. Nechapu, proc z dobry a pouzitelny, uzivatelsky privetivy a graficky dobre zvladnuty aplikace udelali takovej hybrid, zrudu a nechutnost. Stejne jako drtiva vetsina uzivatelu realne uvazuju o odinstalaci neceho, co jsem pouzival asi nejcastejc.

  4. Zajímalo by mě, jestli se dá úplně odstranit z APK „like“, který je mi v celé aplikaci úplně na nic a většinou na něj nechtěně stále klikám při psaní a ostatní ode mě pak dostávají „velký modrý palec nahoru“…? Děkuji za radu ;-))

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here