Facebook Messanger aktualizován

0

Mark Zuckerberg CEO Facebooku na konferenci TechCrunch Disrupt přislíbil velké změny v mobilních aplikacích Facebooku. Není to ani 14 dní a máme zde první větší aktualizaci Facebook Messengeru. Aplikace je velmi oblíbená mezi uživateli Facebooku, kteří vlastní chytrý telefon. Umožňuje jim jednoduchou komunikaci s přáteli přes Facebook chat.

Facebook Messenger

Aktualizace na verzi 2.0 přináší několik nových funkcí a upravené grafické prostředí. Mezi hlavní vylepšení patří možnost posílání sms zpráv přímo z Facebook Messengeru. (momentálně je podporováno pouze několik typu telefonu, může se stát, že daná funkce nebude dostupná ve vašem Androidu). Grafické prostředí je lépe optimalizované pro přirozené čtení zpráv, které se zobrazují v jednotlivých bublinách. Dále byl přidán postranní panel kontaktů, ve kterém můžete zjistit kdo z Vašich přátel je právě online. Aplikace je díky poslednímu updatu stabilnější a rychlejší, i když se stále jedná o HTML5 aplikaci.

 Facebook Messenger Facebook Messenger Facebook Messenger

První reakce z Google play, naznačují značné zlepšení aplikace:

schimi: Zlepšil se vzhled, seznam oblíbených, integrace sms, jen bych chtěl mít možnost sloučit kontakty z fb a sms….

hofec: Konecne decelopery po poslední aktualizaci napadl seznam online/offline, tudíž doplňuji do pěti hvězd! Slide na levou stranu je taktéž vychytany, nový design a skupiny v pořádku, děkuji za ni! CM9/SII 5*


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: android-apps.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here