reklama
Domů Aktualizace aplikací Aktuálně zlevněné aplikace

Aktuálně zlevněné aplikace

0

Alien Breed

Alien Breed je nyní konečně k dostání i pro Androidy. Jedná se o klasickou sci-fi střílečku od Team 17. Ve hře na Vás čekají 4 zcela nové úrovně, 6 původních a 12 speciálních plus 2 různé módy hry.

$4,99 -> $1,00

 Alien Breed2 Alien Breed1 Alien Breed

 

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Perfectly Clear

Telefony s fotoaparátem obvykle postrádají kvalitu a sofistikovanost a snímky tak mohou vypadat poněkud nudně. Aby se tedy Vaše vzpomínky uchovaly v co nejlepší kvalitě, pomůže Vám aplikace Perfectly Clear for Android. Jedná se o inteligentní korektor snímků. S touto aplikací budou Vaše snímky jasnější pomocí jednoho kliknutí. Aplikaci je možné využít na telefonu či tabletu.

2,99€ -> 1,06€

 

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Easy Voice Recorder Pro

Easy Voice Recorder Pro je jednoduchý a zábavný hlasový i zvukový záznamník pro Váš telefon. Tuto je profesionální verzi můžete využít k nahrávání přednášek, schůzí či osobních poznámek bez časového omezení nebo reklam.

3,99€ -> 0,79€

 

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Worms3

Jedna z velmi populárních her, která nese název Worms. Určitě jste nějaký díl hráli, nebo ho aspoň někde viděli. Tato série je velmi úspěšná i na dotykových mobilních platformách, jelikož je to dobrá hra s poměrně slušným ovládáním.

4,99€ -> 0,99€
 
logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here