V Praze se 13.6. uskuteční první Androidí TV hackathon v ČR

0

Android TV hackathon v Praze

GDG Prague ve spolupráci se společnosti TP Vision a Avast pořádají první vývojářský TV hackathon na uzemí České republiky. Během akce se budou vytvářet aplikace pro platformu Android TV. Autoři nejlepších aplikací vyhrají zajímavé ceny od společnosti TP Vision. TP Vision také marketingově podpoří vybrané aplikace nahrané do Google Play.

K dispozici budou různá Android TV zařízení a televize na testování. Během hackathonu můžete buď přidat podporu TV stávajícím Android aplikacím nebo vytvořit úplně nové aplikace. Mezi nejpopulárnější aplikace pro TV patří prohlížení video, audio a foto obsahu a také hry. Svoje aplikace také můžete propojit s chytrou domácností – k dispozici budou chytré žárovky Philips Hue a LIFX. Můžete si přinést i další vlastní hardware.

Harmonogram:
9:30 – Check-in
10:00 – Piotr Herod (TP Vision) bude mluvit o podpoře Android TV v televizorech Philips a plánech do budoucna (v angličtině)
10:30 – David Vávra (Google Developer Expert, Avast) bude mluvit o vývoji pro platformu Android TV včetně novinek z konference Google I/O
11:30 – Představení projektů, rozdělení do týmů
12:00 – Oběd sponzorovaný firmou TP Vision
12:30 – Hacking
18:00 – Večeře sponzorovaná firmou TP Vision
18:30 – Hacking, testování, příprava prezentací
20:00 – Prezentace aplikací, hlasování, vyhlášení cen
21:00 – Afterparty v nedaleké restauraci (nepovinná)

Akce se koná v sobotu 13. června 2015 od 10:00 do 21:00 v kancelářích Avastu na Harfě.

Hackathon má kapacitu 30 účastníků. Pro účast na hackathonu je nutné znát základy vývoje nebo designu pro Android, znalost platformy Android TV nutná není. Můžete přijít i jen na úvodní přednášky, které mají větší kapacitu.

Registrace na hackathon a přednášku: https://goo.gl/GjyWIK
Registrace pouze na přednášku: https://goo.gl/S4WHFn

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here