Česko-slovenské herní studio Playito snížilo cenu svých her

2

Česko-slovenské herní studio Playito snižuje přechodně až do konce prosince cenu svých her na minimum na necelých 20 Kč. Konkrétně se jedná o DeathMetal HD , FireLords HD, DarkHunt HD a DarkHunt HD: Brutality.

DarkHunt

Chcete si zastřílet na kachny? DarkHunt HD (vhodná pro děti) i DarkHunt HD: Brutality (doporučená pro drsnější hráče) je tou pravou akcí pro vás! Pokud se vám kachny líbí a nepotřebujete do nich nutně střílet, můžete vzít zavděk aktivní tapetou DarkHunt, kterou Playito nabízí svým fanouškům zcela ZDARMA (bez jakýchkoliv reklam apod.)


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

– Chcete si užít old-school hraní ve stylu Arkanoidu? Kupte DeathMetal HD a propinkejte své ocelové koule 40 levely v nápaditých prostředích.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

– Cítíte se dostatečně zdatní na to porazit velmi chytré protivníky jen pomocí časovaných bomb? Pro všechny milovníky stylu Bombermana jsou FireLords HD jasná volba. Jenom pozor, pokud se do hry zažerete, projít přes 40 levelů vám pár dní zabere (a pokud chcete mezitím i trochu odpočívat, nedejbože spát, počítejte spíše s týdny ;))


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here