Aktuálně zlevněné aplikace – velká nálož slev

0

Americký prodejní svátek, tak by se dala nejspíš nazvat akce Black Friday, kdy veškeré obchody nabízí neskutečné šílené slevy na své zboží, tato akce většinou platí pak ještě celý víkend až do pondělí, které je nazýváno Cyber Monday. Díky tomu se to částečně projevilo i na Google Play, kde je aktuálně dost slev na hry a aplikace. Níže najdete výběr několika povedených aplikací, zbytek pak naleznete zde.

True Skate

Zahrajte si se skateboardem pouze s Vašimi prsty. Před sebou máte desku a hrajete, tutoriál Vás naučí základním pohybům a později i nějakým trikům. Máte volné působiště, takže si můžete dělat co chcete.

1,99€ -> 0,78€

logo-app
App Name
True Axis
Free   
qrcode-app

Jump Desktop

Tato aplikace slouží jako přenesená plocha, neboli taktéž vzdálená. Můžete tak ovládat Váš PC pomocí telefonu, či tabletu. Pokud tedy máte rozdělanou práci, tak v ní můžete klidně pokračovat, stačí se spojit s Vaším počítačem. Kompatibilní je RDP a VNC.

9,99€ -> 5,49€

logo-app
App Name
PhaseFive Systems
Free   
qrcode-app

Informant 3

Aplikace Vám nabízí plně integrovaný kalendář a organizátor úkolů s kompletním řešením pro Android. Vylepšení zaregistrujete ve zcela přepracovaném uživatelském rozhraní, nové databázi a synchronizačním kódu, který dělá aplikaci mnohem rychlejší a spolehlivější.

9,99€ -> 4,00€
informant3

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

tinyCam Monitor PRO

Jedna z nejlepších aplikací pro vzdálený dohled a nahrávání videí z veřejných a soukromých DVR IP kamer.  Aplikace nabízí 14 různých rozvržení pohledu na kamery s podporou neomezeného počtu kamer.

Aplikace Vám pomůže s hlídáním určitého objektu, automaticky prování snímky či přehrává zvuk při detekci pohybu u přednastavených kamer. Navíc zvládne odeslat obraz z kamer na televizní obrazovku pomocí Google Cast.

3,99€ -> 1,60€


logo-app
App Name
Tiny Solutions LLC
Free   
qrcode-app

Poweramp Full Version Unlocker

Poweramp je kvalitní aplikace přehrávače hudby s propracovaným uživatelským prostředím, které Vám nabídne spuštění nejrůznějších funkcí. Mezi ty nejvíce oceňované patří ekvalizér a zesilovač mnohými je také velmi ceněn vyrovnávací systém zvuku, který Vám zajistí stejnou hlasitost všech skladeb. Přehrávač je plně lokalizován do češtiny.

3,99€ -> 0,99€

logo-app
App Name
Max MP
Free   
qrcode-app

Talisman

Klasická fantasy dobrodružná desková hra pro 1-4 hráče. Vydáváte se na nebezpečnou výpravu, kde musíte získat cenný poklad. Vyberte si postavy a zkuste pokořit své soupeře, jenž mají stejný cíl, jako Vy.

6,73€ -> 0,83€

logo-app
App Name
Asmodee Digital
Free   
qrcode-app

Paper Artist

Paper Artist je jednoduchá aplikace, díky které budete moci upravit své fotografie tak, že vypadají jako namalované. Veškeré detaily malby jsou tedy na Vás.

2,99€ -> 1,99€


logo-app
App Name
JFDP Labs
Free   
qrcode-app

Faif

Puzzle hra s RPG prvky a unikátním gameplayem (tedy hratelností). Vylepšovat své zkušenosti můžete díky zápasům proti reálným hráčům. Více s herního systému vysvětlí samotné video.

1,99€ -> 0,79€

logo-app
App Name
Beavl Games
Free   
qrcode-app