Aktuálně zlevněné aplikace – kancelářský balíček a nejlepší střílečka

4

Modern Combat 5: Blackout

Nádherná podívaná, kde se akce střídá s interakci. To co je Call of Duty pro hráče na PC, to je Modern Combat pro hráče na Androidech, vynikající FPS hra postavená na Havoc enginu. Tentokrát se jedná již o páté pokračování, jenž je grafikou opět o kus dále.

6,99US$ -> 3,99US$


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

OfficeSuite Pro 7

Kancelářský balík OfficeSuite Pro vám umožní prohlížet , vytvářet , upravovat, tisknout a sdílet Microsoft Word , Excel a PowerPoint soubory na cestách . Můžete také otevírat přílohy a prohlížet si PDF soubory.

OfficeSuite Pro obsahuje prohlížeč souborů s integrací clodových služeb : Box , Dropbox , Google Drive, SkyDrive a SugarSync což Vám nabídne celou novou řadu možností , jak spravovat soubory a přílohy ve Vašem smartphonu či tabletu.

14,99US$ -> 0,99US$


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Facetune

Aplikace sloužící pro úpravu fotek. Samotní tvůrci uvádějí, že je zábavný a výkonný selfie editor. Základní velmi užitečné funkce můžete znát i ze známého programu Photoshop od společnosti Adobe.

2,99US$ -> 0,98US$


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Bridge Constructor Medieval

Staňte se konstruktérem a vybudujte nejrůznější mosty přes hluboká údolí, kanály či řeky. K dispozici máte nejrůznější materiál (dřevo, ocel, lana či betonové pilíře), je jen na Vás jak bude vysledný most vypadat. Jediným limitem je pro Vás rozpočet. Tento díl nese středověkou atmosféru.

1,99US$ -> 1,00US$


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Aktuální nabídku zlevněných aplikací pro Android
najdete na www.zlevneneaplikace.cz

 • Márty

  Zajímavý překlad u toho OfficeSuite 7 :D…tady někdo koketoval s Google Translatorem, co? 😀

  • Dobrý den,
   za to se moc omlouvám, ale tento popis byl vytvořen již dávno, když jsem ještě web zlevněné aplikace netvořil, už jsem jej opravil.
   Děkuji za upozornění a přeji hezký den 🙂

   • Márty

    Pohoda…já jen pro pořádek 😀

    Jinak díky za info.

    • Aktuálně tam tvořím obsah já, ale donedávna jej tvořil admin tohoto webu + nějaká slečna. Mé aplikace mají mnou tvořený popisek, který tu appku jednoduše a krátce popisuje. 🙂