Aktuálně zlevněné aplikace

0

The Game Of Life

Ve hře je vaším úkolem projít životem a na konci mít co možná nejvíce bodů. Během této cesty na vás čeká výběr studia a povolání, svatba, narození dětí, nákup domu a další situace. Na konci hry nejsou důležité jen peníze, ale také speciální kartičky, které během svého života sbíráte. Kostky nahrazuje speciální kolo, kterým před každým tahem zatočíte.

Hra The Game Of Life je zpracována velmi zajímavě také po grafické stránce. A další výhodou je podpora multiplayeru až pro 3 vaše přátele na jednom telefonu.

4.99 ->$ 1.99

  


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Monopoly

Ve zlevněných aplikacích tentokrát najdete verzi nejúspěšnější deskové hry na světě také pro Android. Můžeme si tak na Vašich zařízeních vyzkoušet svého obchodního ducha s přízní či nepřízní hracích kostek.

4.99 ->$ 1.99

Monopoly Monopoly Monopoly


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Bejeweled® 2

Bejeweled® 2 je logická puzzle hra s diamanty. Poskládejte k sobě 3 a více diamantů stejné barvy, tím získáte body a postoupíte do dalšího kola. Prohazovat můžete pouze sousední diamanty. Ve hře máte i spoustu bonusových diamantů, které vybuchují a zničí tak vše v jejich okolí.

2.99 ->$ 0.99

Bejeweled 2 Bejeweled 2 Bejeweled 2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

NBA JAM by EA SPORTS™

NBA JAM je basketbalová hra pro Android, která navazuje na původní arkádovou hru. K dispozici je 30 týmů z NBA s legendárními hráči, kteří se spolu utkají v netradiční hře 2 na 2. Za dobré výsledky navíc můžete odemknout skryté hráče a cheaty.

4.99 ->$ 2.99

 NBA JAM by EA SPORTS2 NBA JAM by EA SPORTS1 NBA JAM by EA SPORTS


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here