Aktuálně zlevněné aplikace

0

Machinarium

Machinarium je dobrodružná hra od českého nezávislého studia Amanita Design. Hlavní hrdina, malý rezavý robůtek Josef, byl vyhozen na skládku za městem. Vy mu budete muset pomoct najít cestu zpět, poradit si se zlotřilou bandou Bratrstva černé čepice a také zachránit jeho plechovou přítelkyni Bertu.

4,99€ -> 2,01€


logo-app
App Name
Amanita Design
Free   
qrcode-app

Bridge Constructor Playground

Postavte si pořádný a hlavně stabilní most, tak aby vydržel i ten největší nápor při přejezdu aut a dvou kamiónů. Jednotlivé mosty si můžete postavit z jiného materiálu. Na výběr máte z dřeva, oceli, kabelů nebo betonových sloupků. Hlavně si dejte pozor, aby jste nepřekročili rozpočet.

2,29€ -> 0,92€

logo-app
App Name
Headup Games
Free   
qrcode-app

Minuum Keyboard

Minuum klávesnice Vám nabídne netradiční rozložení klávesnice, vývojářům se podařilo vtěsnat všechny znaky na jeden řádek. Ten Vám tak nabídne možnost vyťukat všechny písmenka jedním prstem. Navíc tato klávesnice zabere jen zlomek displeje a nabídne Vám více z obsahu při psaní. V rámci nastavení aplikace máte možnost si nastavit pořadí písmen a to v následujících režimech QWERTY, QWERTZ a A-Z.

3,99€ -> 1,61€

logo-app
App Name
Whirlscape
Free   
qrcode-app

Chainsaw Warrior

Karetní bojovná hra, takto jednoduše by se možná dala popsat tato hra. Píše se rok 2032 a prostorová deformace Vám otevřela díru do jiné dimenze. Vy se tímto příběhem budete prokousávat pomocí Vašich rozhodnutí a karet. Rozhodně se nejedná o FPS, či strategii.

4,99€ -> 1,24€

logo-app
App Name
Auroch Digital/GameTheNews
Free   
qrcode-app