MIUI Digital Weather Clock

10

Widget počasí a hodin připomíná svým grafickým pojetím HTC Sence. Na první pohled se může zdát, že jde o klona, ale není tomu tak. Tento widget nabízí na velikosti 4×2 mnohem více možností, než základní widget o HTC. Můžeme si jej přizpůsobit ke své libosti, konkrétně můžete: přepínat formát hodin 12/24, vybrat barevné schéma zobrazených informací, zobrazit systémové informace, vybrat mód zobrazení počasí.

Podporovaná verze Androida 1.5+

miui miui2

 

qr code MIUI
Zdarma

10 KOMENTÁŘE

  1. Mě to android market nemůže najít ani přes appsbrain to nemůžu naistalovat nevíte, kde je chyba 🙁 rád bych si to stáhnul nemůžete sem dát přímo odkaz na stáhnutí prosim 🙂

  2. Možná neni tvůj telefon podporován. Nadpiš sem jaký a mohu se pokusit poradit. Popřípadě jestli máš neoficiální ROM, nadpiš jakou.

  3. ahoj tak jsem si dnes poprve koupil telefon s android s to motorolu milestone a vubec nevim jak tam neco dostat pomuze mi nekdo prosim?

  4. Dobrý den potřebuji poradit stahnul jsem si MIUI Digital Weather Clock…a po stažení se to nainsatavovalo ale pak to nejde spustit zkoči me tam naky povídani dole je napsano finisch…zmačnu to a je to zpatky v menu tak nevím poradte diky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here