ViewSonic představí 22″ tablet s Androidem 4.0 ICS

2

Americká společnost ViewSonic se chystá změnit trh s tablety. Na veletrhu Computex, který se letos koná od 5. června v Taipeji, chce představit tablet s 22palcovým displejem a operačním systémem Android 4.0 Ice Cream Sandwich. To jsou zatím jediné informace, které o netradičním gigantovi víme.

Otázkou také zůstává, k jakému účelu bude zařízení sloužit. Vzhledem k velikosti obrazovky (a s tím související hmotnosti a výdrže baterie) nepůjde o klasický tablet, jak ho známe dnes. Půjde tak nejspíš o špatně přenosné zařízení, které najde své využití v domácnostech, kancelářích i veřejných prostorech.

Největším tabletem s Androidem je v tuto chvíli Toshiba Excite 13, která má 13,3″ displej s rozlišením 1600 x 900 pixelů a hmotnost 997 gramů.

Koupili byste si tablet s 22″ displejem? A jaké byste pro něj našli využití? Napište nám svůj názor do komentářů pod článkem.

zdroj: ac

  • Sramek Ondracom

    Na prezentace v kanceláři tu bude naprosto úžasná vychytávka. Taky si dokážu představit mít ho zabudovaný v desce pracovního stolu na nějakém výklopném mechanizmu.

  • ja by som do toho šiel 😉