Video: podrobné představení tabletu Asus Transformer Pad Infinity

1

Po únorovém představení Asusu Transformer Pad Infinity (TF700T) na veletrhu CES 2012 se po tomto tabletu prakticky slehla zem. Až nyní na internet uniklo osmiminutové video od Asusu podrobně představující toto zajímavé zařízení s Androidem.

http://www.youtube.com/watch?v=2gz_OtT0hmc

I když Asus novinku uvádí jako nový model, jde ve skutečnosti jen o vylepšený Transformer Prime. Na zadní straně nalezneme plastovou lištu, která by měla pomoct vyřešit známé problémy s příjmem GPS signálu s nimiž se potýká starší model.

Ve výbavě Transformeru Pad Infinity nalezneme 10,1palcový displej technologie Super IPS+ s rozlišením 1920 x 1200. Použitý procesor se liší v závislosti na tom, zda je o verzi s 3G a LTE nebo jen Wi-Fi. Zatímco Wi-Fi verze má čtyřjádrový procesor Tegra 3 taktovaný na 1,6 GHz, zájemci o 3G/4G LTE verzi se budou muset spokojit s dvoujádrovým Snapdragonem S4 s taktem 1,5 GHz. Důvodem je to, že NVIDIA až nedávno představila procesor Tegra 3 s podporou LTE. Proto má Transformer Pad Infinity s 3G a LTE papírově slabší procesor Qualcomm, který ale LTE podporuje.

Nesmíme zapomenout na dvojici fotoaparátů (8mpx zadní, 2mpx přední), které umí natáčet video v HD rozlišení. Operačním systémem je samozřejmě Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Vnitřní paměť se v závislosti na zvolené konfiguraci pohybuje v rozmezí 16 GB – 64 GB.  V České republice očekáváme cenu kolem 17 tisíc korun.

  • rozměry: 263 x 180,8 x 8,5 mm
  • hmotnost: 586 g
  • baterie: kapacita 25 Whr, Li-Pol

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here