Tajemný tablet v reklamě Googlu: jde o Nexus 8?

6

Nexus 8 mystery

Na jednom z obrázků propagujícím Google Play Store se objevil neznámý tablet, který by podle některých zdrojů mohl být Nexusem 8. Jak můžete sami vidět, tablet má zhruba osmipalcový displej a od Nexusu 7 se dále liší velmi tenkým rámečkem kolem obrazovky. Tablet na obrázku sice může být neexistujícím zařízením vytvořeným jen pro účely této reklamy, ale proč Google v tomto případě raději nepoužil Nexus 7?

Další indícií, která nasvědčuje přípravě Nexusu 8, je záznam z certifikace Bluetooth zařízení, ve které se objevilo tajemné zařízení s označením LG V510. Mohlo by sice jít o novou verzi tabletu LG G Pad 8.3, ale druhá možnost je ta, že jde o Nexus 8. Datum představení a výbava chystaného tabletu zatím zůstávají záhadou.

zdroj: Phone Arena

6 KOMENTÁŘE

  1. Bylo by na čase. V době 5,5 palcových mobilů pomalu přestávají mít 7palcové tablety smysl. A 10 palcu je zase pro někoho moc….

    • Máte pravdu, ale tenhle tablet nikdy nikdo předtím neviděl, o to je to větší záhada. Sice trochu připomíná LG G Pad 8.3, ale je trochu kulatější a chybí mu logo výrobce. 🙂

      • Apple taky nemá logo:) Má ho na zádech… a není sám:) Jako jo… Ale nehledal bych v tom nějakou záhadu… Třeba je to jen testovací kousek LG… Na druhou stranu… Koukněte se! Zde to není vidět, ale když jdete na tu stránku, je tam vidět, že obrazovka má KOSTRBATÉ okraje. Tzn. jak já říkám Photoshop LVL 0! Prostě je to dle mě jen nějaká MAKETA, kterých můžou mít v celým googlu mraky a pak tam jen doplnili obrazovku z KitKatu…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here