Tablety Ramos s procesorem Intel

0

RAMOS

Ramos představil své nové tablety, které budou osazeny procesory Atom Z2580 CoverTrail+ od výrobce Intel. Nabídnout by měly dostatečný výpočetní výkon i pro ty nejnáročnější aplikace. Strach byste neměli mít ani z nízké životnosti baterie, neboť Intel se na tento problém  v poslední době zaměřuje stále častěji. Čip bude vyráběn 32nm technologií s pracovní frekvencí 2GHz.

Ačkoliv se jedná „pouze“ o dvoujádrový procesor, svým výkonem může konkurovat i jiným čtyřjádrovým procesorům a to díky technologii Hyperthreading. První a zároveň nejlevnější tablet bude mít 8 palcový displej s rozlišením 1280 x 800 a 1GB RAM. Další 3 modely budou mít úhlopříčku displeje 9 palců, 10 palců a 11,6 palců, které budou disponovat Full HD rozlišením a 2GB pamětí RAM.

Díky procesoru Intel bude zařízení dostatečně svižné a hravě si poradí s jakoukoliv hardwarově náročnou aplikací. Některé z vás určitě potěší možnost zakoupení tabletu s nevšední úhlopříčkou 11,6 palců, se kterou se setkáte spíše u současných netbooků.

zdroj: tablet-news