UNU – tablet, co není jen tabletem

0

Na CESu se kromě velkých firem předváděli i ty, které nejsou mezi lidmi až tak známé, ale dokáží nabídnout zajímavé produkty. Řeč je tady o německé firmě UNU, která na CESu představila svůj nový tablet, který neslouží pouze jen jako tablet.

Firma UNU si totiž dala za úkol vytvořit zařízení, které bude moci kombinovat několik zařízení v jednom. Volba padla právě na tablet, herní konzoli a multimediální centrum – právě toto vše dokáže nahradit tento „tablet“.

Zařízení by se mělo prodávat ve dvou variantách – 7″ a 10″ verze, ve které poběží upravený systém Android přímo od společnosti UNU (ten by údajně měl mít velice jednoduché ovládání, aby prostředí bylo možné ovládat jakýmkoli způsobem).

Zároveň s UNU byl i představen speciální dock, který umožňuje odesílání obrazu do televize (tablet se přitom nabíjí), multimediální ovladač (pro ovládání tabletu jako multimediální centrum) a nakonec BlueTooth ovladač, který byl vyvinut speciálně pro tento tablet (kompabilitu s ostatními zařízeními nezaručujeme).

  

Co se týče specifikací, výrobce zatím nevydal žádné informace o hardware, který má tablet v sobě. Dokonce neexistují ani informace o ceně a případném uvedení na trh.

 

Líbí se Vám toto zařízení?

 

Zdroj: lesardoises

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here