Spekulace: Samsung odložil Galaxy Note 10.1, možná kvůli čtyřjádrovému Exynosu

2

Když došlo na před dvě měsíci konaném mobilním veletrhu v Barceloně k představení Sasmungu Galaxy Note 10.1, tak se žádné velké nadšení nedostavilo. Zařízení totiž oproti staršímu Galaxy Tab 10.1 2 nepřinášelo kromě S-Penu v podstatě nic nového, a v konkurenci Transformeru Prime a PadFonu dokonce až zaostávalo.

A začíná to vypadat, že si to uvědomil i Samsung. Podle údajně věrohodných jihokorejských novin, totiž pozastavil aktuální výrobu Notů 10.1, a začal testovat jejich nové prototypy vybavené čtyřjádrovými procesory Exynos 4412, namísto původních dvoujádrových.

Ačkoliv kromě tvrzení jedněch novin nemáme tuto informaci nikterak potvrzenou, tak by svým způsobem dávala poměrně smysl. Galaxy Note 10.1 prozatím nedostal žádné oficiální datum zahájení prodeje, procesory Exynos 4412 se doposud neobjevili v žádném zařízení a Samsungu by se současně nějaký čtyřjádrový tablet určité hodil.

Jak to však nakonec dopadne se, ale stejně můžeme nechat jen překvapit.

zdroj: pocketnow

2 KOMENTÁŘE

  1. nech tam dajú Snapdragona S4 načo sa ešte serú s ARM Cortex-A9 čipmi nech spravia štvorjadro s čipmy ako ma qualcomm S4 … aj tak to orok takto bude tak nech ma Smasung neserie lebo Prime je dosť dalej ako tento tablet …

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here