Sony Xperia Tablet S – Tegra 3, hliníkové tělo a povedený design

0

Kromě trojice nových telefonů, Xperie T, Xperie V a Xperie J, dnes na veletrhu IFA představila společnost Sony také dlouho očekávanéý tablet s jednoduchým názvem Sony Xperia Tablet S.

Sony XT1

Novinka nabídne 9,4“ IPS displej s rozlišením 1280×800, čtyřjádrový procesor Tegra 3, dvojici kamer s maximálním rozlišením 8, potažmo 1 MPx, Bluetooth 3.0, GPS, gyroskop, slot na microSD kartu a další standartní hardwarovou výbavu. Baterie bude mít kapacitu 6 000 mAh.

Operačním systémem bude Android ve verzi 4.0.3 opatřený vlastní grafickou nadstavbou. Konkrétně prozatím víme, že oproti standartnímu Androidu nabídne Xperia Tablet S ‘guest mode’ určený pro bezpečné půjčování tabletu přátelům.

Spolu s tabletem se bude prodávat také poměrné bohaté příslušenství. K dostání bude například obal s integrovanou klávesnicí, který jako by z oka vypadl konkurenčnímu Surface od Microsoftu.

    

Tablet bude dostupný od září tohoto roku ve třech variantách lišících se vnitřní pamětí: 16/32/64 GB.

1 komentář

    • Souhlasím 🙂 Ta hnědá vypadá opravdu zajímavě. Ale otázkou zůstává, jak bude vypadat v reálu…osobně se mi třeba ta současná modrá nelíbí…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here