Sony chystá Xperia Tablet s hliníkovým tělem a čtyřjádrovým procesorem

0

Po prvotním neúspěchu zkusí Sony ještě jednou štěstí na trhu s tablety. Podle uniklých informací chystá japonský výrobce nový tablet, který je podle svého designu a výbavy nástupcem Tabletu S. Novinka bude mít v názvu slovíčko Xperia, takže konečně dojde ke sloučení řady tabletů a smartphonů.

Xperia Tablet bude mít elegantní hliníkové tělo, které je navíc o 42% tenčí ve srovnání s Tabletem S. Ve výbavě můžeme očekávat displej s netradiční uhlopříčkou 9,4 palce a rozlišením 1280 x 800 obrazových bodů, čtyřjádrový procesor Tegra 3, 1GB RAM, 8mpx zadní fotoaparát, 1mpx přední kameru, baterii s kapacitou 6000 mAh a podporu DLNA. Operačním systémem bude Android 4.0 Ice Cream Sandwich s grafickou nadstavbou a funkcí „guest mode“, která usnadňuje zapůjčení tabletu.

Zájemci budou mít k dispozici několik variant, které se od sebe liší velikostí vnitřní paměti 16 GB, 32 GB nebo 64 GB) a přítomností podpory 3G. Dostupné bude také zajímavé příslušenství: kryt s integrovanou klávesnicí, látkové či kožené kryty, jednoduchý stojánek, dokovací stanici a dok s reproduktorem. Základní verzi Xperia Tabletu bude možno pořídit za 449 dolarů (9250 Kč).

zdroj: ap

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here