Screenshoty upraveného prostředí Honeycomb tabletu HTC Puccini

6

O připravovaném Honeycomb tabletu HTC Puccini jsme Vás již nedávno informovali a pokud si zprávu dobře pamatujete, pak si určité vzpomínáte na fakt, že tablet poběží na Androidu 3.x Honeycomb s grafickou nadstavbou HTC Sense. A právě na tu se dnes díky serveru pocketnow můžeme alespoň krátce podívat.

Jak uvidíte na screenshotech níže, HTC změnilo stylizaci Honeycombu a například v nastavení přešlo z dle mého názoru velmi elegantní holografické modré ke klasickému plnému spektru barev HTC Sense. Vyměněna byla také klávesnice, která nově kromě plnohodnotného QWERTY bloku obsahuje i numerickou klávesnici.

HTC Puccini 3

HTC Puccini 4

HTC Puccini 5

HTC Puccini 2

HTC Puccini 6

A co si myslíte Vy, patří na Honeycomb nějaké rozsáhlejší grafické nadstavby? Osobně si myslím, že ne.

6 KOMENTÁŘE

 1. Vůbec by neuškodilo, kdybyste si po sobě článek alespoň jednou přečetl a zkontroloval od překlepů. 😉
  A za druhé: Tohle je nějaký blog? Pro někoho je možná zajímavé vědět, co se pánovi, který napsal tento článek líbí, ale nemyslím si, že by to do něj patřilo.

  • Chyba je opravena, díky za upozornění.
   K druhému bodu: části se subjektivním názorem jsou dostatečně oddělené a alespoň podle mě ničemu nevadí. Pokud máte jiný názor a najde se dostatek stejně smýšlejících čtenářů, tak s tím klidně přestanu.
   EDIT: Zeptali jsme se ostatních čtenářů a ti byli pro zachování subjektivních vsuvek.

 2. To by to nebylo HTC, aby do všeho co prodávají nenacpali Sense. Tohle je jeden z důvodů proč už nechci HTC ani vidět.

 3. Buzerovat a buzerovat to su vlastnosti cexhov a slovakov. Ked sa to cloveku nepaci, naco sa vobec obtazuje pisat komentar? Osobne ma tento clanok zaujimal, nakolko som bol zvedavy ako to moze vyzerat.

  • On nepsal, že se mu článek nelíbí, pouze poukázal na chybu (která by se mi stávat neměla) a připojil k tomu názor na styl psaní.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here