Samsung Galaxy Tab 8,9′ se bude prodávat ve dvou variantách

2

Možná Vám v poslední době přišlo trochu divné, že se o menším bratříčkovi Galaxy Tabu 10.1, který se právě teď začíná prodávat, téměř nemluví. V podstatě by se dalo říci, že kromě pár videí jsme se o Galaxy Tabu 8.9 nedozvěděli od jeho oznámení vůbec nic. A nyní pravděpodobně víme proč.

Samsung totiž v tomto tabletu využívá LCD panely G1F touchscreen, které jsou údajně o jednu vrstvu tenčí a díky tomu mají vyšší jas. To je zatím dobré, problémem však je, že firma nestíhala panely dodávat a Samsung tak nemohl vyrábět nové tablety, díky čemuž také nemohl stanovit pevný datum zahájení prodeje.

Samsung se proto prý rozhodl, že začne do některých tabletů dávat jiné displeje (GFF touchscreen), které jsou ale přibližně o 40% tlustší a díky tomu také tmavší. I pokud nebude muset Samsung udělat celý tablet tlustší, tak pořád zůstane problém s menším maximálním jasem a tím horší čitelností na venkovním světle.

A s celým problémem se pojí jedna velká otázka, jaké země dostanou verzi s lepší obrazovkou a jaké s horší, doufejme, že Česká Republika bude v první skupině.

Graf ceny produktu Samsung Galaxy Tab 8.9 P7300 poskytuje server Heureka.cz

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here