Samsung Galaxy Tab 7.7 dostává aktualizaci na Android 4.0 ICS

9

Samsung Galaxy Tab 7.7

Samsung v těchto dnech zahájil aktualizaci svého tabletu Galaxy Tab 7.7 na Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich. Dostupnost updatu na novější verzi operačního systému už hlásí uživatelé z Rakouska a Německa. Je tedy velmi pravděpodobné, že se zmrzlinového Androidu brzy dočkají také čeští majitelé těchto verzí tabletu:

 • GT-P6810 Galaxy Tab 7.7 (Wi-Fi)
 • GT-P6800 Galaxy Tab 7.7 (Wi-Fi + 3G)

Aktualizace, jejíž velikost 237 MB, probíhá OTA cestou (přes Wi-Fi) nebo přes počítačový software Samsung KIES. Dostupnost updatu si můžete ověřit v nastavení tabletu.

 

Samsung Galaxy Tab 7.7 má samozřejmě 7,7″ displej (Super AMOLED Plus, 1280×800). Srdcem tabletu je 1.4GHz dvoujádrový procesor, kterému dodává potřebnou energii 5100mAh baterie. Nechybí ani zadní 3megapixelová a přední 2megapixelová kamera. Zajímavostí je také přítomnost infračerveného portu. I při vývoji Galaxy Tabu 7.7 se dbalo na rozměry a hmotnost: tablet má šířku jen 7,89 milimetru a hmotnost jen 335 gramů. Zájemci mají při nákupu na výběr ze tří variant, které se od sebe liší velikostí interní paměti: 16GB, 32GB a 64GB.

zdroj: pd

9 KOMENTÁŘE

  • Jo, přesně stejná zkušenost. Jsem zvědavej, jak to dopadne s Jelly Bean – možná za rok, jestli vůbec při tý rychlosti.

 1. Tak sakra co bude?? Ani přes OTA ani přes KIES!!! :-///
  Tablet mám z ofiko CZ distribuce – kupováno v Alze v březnu 2012…
  Tohle mě teda fakt sere, protože všude kolem už to mají 2 měsíce a já jen smutně koukám na videa jak to pěkně všem na ICS šlape!

 2. Samsung koupit v Cesku a cekat na aktualizaci to udela jen idealista, zdejsi zastoupeni se ridi heslem slibem nezarmoutis. To v lepsim pripade, v horsim uz jste si to koupili, tak nam polibte prdel.

 3. tak letos v březnu konečně vyšla česká aktualizace operačního sytému android ke Galaxy Tab 7.7 a to na Ice Cream Sandwich. Připojte se ke Kies a uvidíte… Vypadá hezky, prostředí je plynulejší… Jen doufám, že zase nebudeme čekat rok na Jelly Bean 🙂

 4. nevím jak ostatní, ale já dostal aktualizaci ICS na P6800 celkem nedávno, tak čekám, že JellyBean nebude hned… 😀

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here