Samsung Galaxy Note 10.1 – opravdový tablet se stylusem nebo dvojitý překlep?

1

Ačkoliv Samsung již dříve oznámil, že na MWC nebude pořádat ani pořádnou tiskovku, tak je samozřejmě jisté, že alespoň jako vystavovatel na akci takovéhoto rozměru chybět nebude. Zprvu tak nebylo žádným překvapením, když tento týden na svých stránkách umístil pozvánku pro vývojáře nabízející možnost vyzkoušení práce s S Pen SDK, Bada 2.0 SDK, Galaxy Note, Wave 3, Wave Y a Galaxy Note 10.1.

Také Vám nesedí poslední jmenované zařízení? Počítám, že ne, zatím totiž nejenže nebylo oznámeno ale dokonce se o něm alespoň, co vím ani nespekulovalo. Je tedy velmi pravděpodobné, že jde jen o chybu, pokud však připustíme možnost, že o chybu nejde, tak by mohlo jít o zajímavé zařízení.

Přeci jen 10.1“ tablet s nějakým čtyřjádrovým procesorem, třeba Tegrou 3, FullHD displejem s rozlišením 1920×1200 a pořádným aktivním stylusem by mohl konečně nabídnout něco víc, než je u dnešního průměrného androidího tabletu zvykem a posunout tak celé odvětví o kousek dál.

Nakonec jen tak pro zajímavost, není to poprvé co o zařízení Galaxy Note 10.1 čteme, již asi před měsícem se totiž objevilo v popisu ke castingu na reklamu, ve které měl mladý student ukazovat jeho výhody při finanční analýze, studiu a vytváření umění.

zdroj: The Verge

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here