Samsung Galaxy Note 10.1 a jeho dostupnost v České republice

5

I přestože se o tabletu s aktivním stylusem, Samsungu Galaxy Note 10.1 ví již od lednového CESu, tak se začal díky několika průtahům a modernizaci hardwaru prodávat v prvních Evropských zemích až před několika málo dny.

V první vlně dostupnosti bohužel chyběla a tablet se u nás tak zatím oficiální koupit nedá. Naštěstí ale není proč zoufat, podle vyjádření českého zastoupení společnosti se totiž tabletu v oficiálním prodeji dočkáme již 10. září.

Konkrétně by u nás měla být k dostání varianta s 16 GB vnitřní paměti a to za doporučenou maloobchodní cenu 14 999 korun českých včetně DPH.

Samsung Galaxy Note 10.1 nabídne čtyřjádrový procesor neznámého výrobce taktovaný na 1.4GHz, 2GB operační paměti RAM a 10.1“ displej s (HD Ready) rozlišením 1280×800 pixelů. Uživatelská paměť na data bude mít kapacitu 16GB.

Přítomna bude také dvojice fotoaparátů, zadní nabídne maximální rozlišení 5MPx, přední pak 1,9 MPx s možností nahrávat HD Ready video. V tabletu bude  integrován také kombinovaný GPS / Glonass čip, WiFi (b/g/n) a HSPDA+ anténa. Baterie bude mít kapacitu 7000 mAh.

Zdroj: vlastní

5 KOMENTÁŘE

  1. zajimave, ze na 2 ceskych serverech jsou uz zverejneny prodejni ceny – a to 13 500 kc 🙂 kazdopadne i to je moc a proto se koupe konat nebude :/

    • Dneska jsem mluvil přímo se zástupcem Samsungu, který mi potvrdil doporučenou maloobchodní cenu 14 990 korun.
      To ale samozřejmě neznamená, že se v reálu nebude dát sehnat za méně.

    • V článku píší že bude mít HSPDA. Nemulví tedy náhodou o 3G verzi? Která se na těchto dvou obchodech objevila za 16k..

  2. Brousím si zuby spíše na jeho menšího, avšak výkonnějšího brášku Galaxy Note 2, který rovněž vlastní stylus a ještě si z něj zavolám, ale hlavně, při troše štěstí se mi vejde do kapsy a nebudu tak muset nosit žádné příruční zavazadlo na tablet. Galaxy Note 2 zvládne to samé, lépe, rychleji a to vše v menším mobilnějším balení a za srovnatelnou cenu. No zkuste si dát tento tablet do držáku na přední okno kvůli navigaci a hned zjistíte, že vlastně nevidíte na silnici 😀

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here