Pocketbook představil tablety Surfpad 3

0

Surfpad3_2

Společnost PocketBook představuje na veletrhu IFA v Berlíně dva nové stylové tablety SURFpad 3 s úhlopříčkou 7 a 10 palců.

Nové designové tabety PocketBook SURFpad 3 se stanou skvělými společníky pro kohokoli, kdo chce být stále online. Právě pro tento účel jsou tablety vybaveny nejen WIFi modulem, ale také 3G modemem. Uživatelé tedy mohou být po vložení datové SIM karty trvale na internetu všude tam, kam dosahují datové služby jejich operátora.

Oba modely mají vestavěny dvě kamery – přední pro videohovory a zadní 5 MP umožňuje pořizování kvalitních fotografií a videí. 7″ model přináší sebou IPS panel, který bude mít rozlišení 1024×768 pixelů. 10″ model bude mít taktéž IPS panel, ovšem s HD rozlišením (1280×800). Pro aplikace, fotografie, videa, hudbu a další data je připraveno 16 GB vestavěné paměti, kterou je možné rozšířit o Micro SD kartu standardu SDXC nebo SDHC (až do velikosti 2 TB).

Z dalších rozhraní je k dispozici Micro USB port a Bluetooth. Pro použití elektronických map je k navigaci k dispozici také GPS modul. Oba modely také pohání výkonný čtyřjádrový procesor s taktovací frekvencí 1,5 GHz s 1 GB operační paměti. Celý tablet poběží na systému Android 4.2 – Jelly Bean.

Tablety PocketBook SURFpad 3 budou na trhu k dispozici v průběhu čtvrtého čtvrtletí tohoto roku za zatím blíže nespecifikovanou cenovku.

 

Zdroj: Tisková zpráva

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here