LG Optimus Vu oficiálně představeno: 5″ displej s poměrem stran 4:3 a stylusem

2

LG oznámilo detailní informace o svém novém velkém telefonu nebo chcete-li malém tabletu Optimus Vu, které jsme mohli poprvé spatřit před více než týdnem na oficiálním videu.

LG Optimus Vu bude konkurentem oblíbeného Samsungu Galaxy Note, protože svou velikostí displeje taktéž stojí na pomezí tabletů a smartphonů. Novinka nabídne 5palcový displej s netradičním poměrem stran 4:3 a rozlišením 1024 x 768. Optimus Vu bude dodáván s stylusem pro snadnější ovládání některých funkcí.

Ve výbavě dále nalezneme dvoujádrový procesor Qualcomm taktovaný na 1,5 GHz, 32GB interní paměť, 8mpx zadní a 1,3mpx přední fotoaparát, LTE, HDMI, DLNA a Wifi Direct. Ačkoliv je Optimus Vu, s rozměry 139,6 x 90,4 x 8,5 mm a hmotností 168 gramů, lehčí a tenčí než Galaxy Note, musíme si uvědomit, že novinka od LG má o 0,3″ menší displej a pouze 2080 mAh baterii (Samsung má baterii s kapacitou 2500 mAh). Operačním systémem u obou telefonů je v tuto chvíli Android 2.3 Gingerbread.

Zatím nebyli zveřejněny žádné informace o cenách ani dostupnosti LG Optimus Vu. Očekáváme, že se tak stane na blížícím se veletrhu MWC 2012 v Barceloně.

zdroj: ac

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here