KT SpiderPad – telefon, tablet, notebook i přenosná konzole v jednom

1

Také jste vždycky toužili vlastnit malý notebook, výkonný telefon, přenosnou herní konzoli i tablet? Bohužel jste ale na všechno neměli peníze a hlavně, nechtělo se Vám řešit problémy s přenosem dat? Pak tady máme řešení ve stylu PadPhone nebo Motorola Atrix, jen s trochou více příslušenství navíc.

KT Spiderpad od Korejského telefonu bude na první pohled klasický 4,5“ telefon s blíže nespecifikovaným dvoujádrovým procesorem taktovaným na 1,5GHz doplněným o 1GB RAM a 16 GB vnitřní pamětí. Jako správnému modernímu telefonu mu nebude chybět ani microUSB a hlavně microHDMI port.

Tím však jeho relativní obyčejnost končí, k telefonu bude totiž dostupný notebookový dock s 10.1“ displejem (1280×800) ve stylu Atrix, tabletový dock se stejnou úhlopříčkou a rozlišením jako u notebookového a dokonce i herní nástavec, který jako by z oka vypadl PSPčku. Ve všech těchto zařízeních bude navíc také baterie, která při vložení začne telefon automaticky nabíjet, takže o dlouhou výdrž se prý nemáme bát.

Jediným problémem by tak mohl být starší Android, dle videí totiž soudíme, že telefon zatím běží na Gingebreadu a je jen velmi nepravděpodobné, že se to do konce roku, kdy by telefon měl být alespoň v Japonsku dostupný, něco změní.

Zdroj: androidpolice, sa

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here