Huawei MediaPad 10 FHD – vysoké rozlišení, čtyřjádrový procesor a nejnovější Android

0

Huawei představil na MWC 2012 nejen telefon Ascend D Quad se čtyřjádrovým procesorem, ale také svůj první desetipalcový tablet MediaPad 10 FHD. I ten se svou výbavou a zpracováním zařazuje mezi nejlepší zařízení s Androidem.

Tablet je stejně jako telefon vybaven čtyřjádrovým procesorem Huawei K3V2 založeným na 64-bitové architektuře a taktovaným na 1,5 GHz. Chloubou novinky je také 10″ IPS displej s vysokým rozlišením 1900×1200 obrazových bodů. Kvalitní zvuk při poslechu hudby i hraní her by měla zaručovat podpora technologie prostorového zvuku Dolby. Standardní výbavou všech verzí tabletu by měla být podpora Wi-Fi, LTE, HSPA+ a dalších technologií připojení k internetu.

Na zadní straně nalezneme 8mpx fotoaparát s autofokusem a nechybí ani 1,3mpx přední kamera pro videohovory. Základní 2GB interní paměť tabletu lze rozšířit pomocí slotu microSD karty až o dalších 32 GB. Operačním systémem je nejnovější Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Tělo tabletu Huawei MediaPad 10 FHD vyrobené z hliníkové slitiny je tenké jen 8,8 mm a jeho hmotnost nepřesáhla 600 g. Na světových trzích by se novinka měla začít prodávat během druhého čtvrtletí letošního roku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here