Fujitsu letos představí dva nové tablety s Androidem

0

Na internet se dostal přehled nejdůležitějších zařízení, které letos představí společnost Fujitsu. V záplavě novinek najdeme i dva tablety s Androidem. První by se měl začít prodávat už v červnu 2012. Podle popisu půjde o multimediální model určený pro široké spektrum zákazníků. Očekáváme, že tablet bude mít 10″ displej, čtyřjádrový procesor a Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Druhá novinka, která se do prodeje dostane v září, bude konkurentem oblíbeného Asusu Transformer. Půjde o výkonný tablet, který po připojení do klávesnicového doku poslouží i jako netbook. Fujitsu sice neuvedlo, zda bude mít operační systém Android, je to ale zatím nejpravděpodobnější možnost.

Na uniklém dokumentu nalezneme i několik dalších zajímavých zařízení, včetně dvojice ultrabooků, tenkého notebooku, stolní počítač koncepce „all-in-one“, stylový ultratenký monitor, velké množství příslušenství a samozřejmě zařízení s Windows 8. Všechny tyto novinky by měly být v prodeji na trzích po celém světě, takže se s nimi možná setkáme i v České republice.

zdroj: pa

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here