Další fotografie Note 8 ukazující lepší podporu okenních aplikací v Androidu

0

I přesto, že Samsung Galaxy Note 8 nebyl prozatím oficiálně představen, tak už se o něm ví skoro všechno. Hardwarové specifikace totiž unikly díky záznamům online benchmarku, jeho existenci potvrdil sám mluvčí Samsungu a vzhled se na světlo světa dostal fotografií balení.

A aby toho nebylo málo, tak se pomalu začíná odhalovat i podoba softwaru. Samsung Galaxy Note 8, alespoň tedy pokud můžeme následující fotografii věřit, přinese novou verzi TouchWizu pro tablety a větší telefony, která nadále rozšíří možnosti multitaskingu. K podpoře zobrazení dvou aplikací vedle sebe, kterou aktuálně nalezneme například u Galaxy S III nebo Galaxy Note 2 a 10.1, přibude nově možnost otevření vybraných aplikací v plavoucím okně.

Prozatím se neví, jak hodně bude tato nová funkce omezená. Stejně jako v případě dvouokenního multitaskingu bych ale počítal s tím, že pokud bude podporovat například jen předem vybrané aplikace, tak se stejně dříve nebo později dočká komunitní úpravy, která toto omezení odstraní.

Samsung-Galaxy-Note-8-0-630x472-540x404

 

Zdroj: aauthority

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here