[CES] Dvojice prototypů tabletů od Toshiby spatřena na CESu – 7.7“ a 13.3“

2

Ačkoliv se to tak zprvu díky poměrně velkému množství předčasně uniklých informací nezdálo, tak nakonec letošní CES střídá jedno poměrně velké překvapení za druhým. A nejinak tomu dnes ráno bylo i u zatím na CESu poměrně neaktivního výrobce Toshiby.

U něj totiž redaktoři ze serveru engadget nalezli dvojici zatím nepředstavených tabletů s úhlopříčkami 7.7“ a 13.3“. Prvnímu, 7.7“ příliš nevěnovali, přeci jen tablet stejnou úhlopříčkou nabízí i Samsung v Galaxy Tabu 7.7 a podobnou, okolo 7“ – 8“, pak takřka každý jiný výrobce, takže nešlo o nic zajímavého.

Diametrálně odlišná situace však nastala u 13.3“ tabletu. Tablet s úhlopříčkou větší než 10.1 tu totiž byl v historii prozatím pouze jednou a to navíc jen jako údajný a nikdy nepotvrzený koncept Samsungu. A i ten měl nabídnout pouze 11.6“ displej. I oproti němu by tak vypadala 13.3“ Toshiba jako poměrně veliký obr.

Celkově tak prý tablet spíše než jako malé, na konzomování rychlého obsahu vhodné zařízní, působil jak menší televize do ruky. Na druhou stranu nešlo prý díky poměrně nízké tloušťce o nikterak na první pohled mohutné zařízení.

Ty z Vás, kterým se tyto tablety líbí, však musíme zklamat. Jde totiž pouze o produkční prototypy, u kterých se prozatím neplánuje uvedení do prodeje. Pokud ale Toshiba sklidí pozitivní reakce, tak se prý někdy podobných zařízení možná i dočkáme.

A jak by se dané tablety líbili Vám?

 

Zdroj: smartmania

2 KOMENTÁŘE

  1. Určitě to není špatný nápad. Čím větší displej tím lepší. Otázka je jak to bude s výdrží.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here