ASUS uvedl na český trh tablet s Full HD displejem

1

Společnost ASUS, která se zabývá výrobou elektroniky, představila na český trh další tablet. Jedná se o ASUS Transformer Pad Infinity (TF700T), který se pyšní Full HD displejem a velice dobrými hardwarovými specifikacemi. Tablet by měl nahradit tablet Transformer Prime, který byl v prodejích velice úspěšný.

Tablet je vybaven Full HD displejem s rozlišením 1920×1200 (120 px si zabírá systémová lišta), který je vyroben technologií Super IPS+. Dále v něm najdeme procesor nVidia Tegra 3 s taktem na 1,6 GHz, 1GB RAM a Android 4.0 – Ice Cream Sandwich (byla přislíbena aktualizace na Android 4.1 – Jelly Bean). Dále u tabletu nalezneme dvě kamery – přední pro videohovory se 2 MPx, a zadní, která disponuje automatickým ostřením, LED přisvětlením a 8MPx.

K zařízení lze samozřejmě zakoupit i dokovací stanice pro tablet, která i dokáže prodloužit výdrž baterie. Zatímco výdrž samotného tabletu se drží okolo 12 hodin, po připojení dokovací stanice budete schopni pracovat s tabletem až 18 hodin. Ovšem realita je vždy jiná a tablet vydrží v reálných podmínkách okolo 12-15 hodin (odhad autora).

Zařízení v České republice by již mělo být v aktuální chvíli dostupné a měli byste jej zcela bez problémů sehnat. Cena za samotný tablet startuje na 15 490 korunách, za tablet s dokovací stanicí poté zaplatíte nejméně 17 990 korun (doporučené ceny dle ASUSu).

1 komentář

  1. Koukám, že už není důležitý, jak je samotný display velký, ale kolik má bodů.
    Naštěstí jen pro novináře, do obchodu zatím metr potřebovat nebudem 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here