Asus potvrdil, že nechystá Transformer Prime s 3G

4

Pokud patříte mezi ty, kteří s koupí Asusu Transformer Prime čekají na 3G verzi tohoto tabletu, máme pro vás bohužel špatnou zprávu. I když se několikrát objevili informace z poměrně důvěryhodných zdrojů o tom, že Asus chystá Transformer Prime s 3G modulem, nyní společnost tyto záblesky naděje definitivně zatratila. Výrobce totiž uvedl, že „žádný takový produkt není na aktuální mapě chystaných výrobků.“

Po představení Transformeru Prime Asus uvedl, že jestli bude někdy 3G model na trhu, závisí na poptávce zákazníků. A jak je vidět, společnost nejspíš nevěří, že je dostatečný počet zájemců o tuto verzi tabletu. Každopádně Asus potvrdil, že se  s 3G modulem setkáme u dalších členů řady tabletů „Tranformer“.

Graf ceny produktu Asus EEE Pad Transformer TF201-1B105A poskytuje server Heureka.cz

zdroj: pa

4 KOMENTÁŘE

 1. Asus Prime nepotřebuje 3G . Vzhledem k tomu že má Wifi problém . GPS téměř nefunkční a při aktualizaci na ICS uživatelům zamrzne a náprava neni v dohlednu . První dvě závady jsou hardware problém , prý způsobený anténou krytou hlinikovým krytem . Signal je timto zeslaben na minimum . Stejně GPS signál . Výrobce již na problém příšel a hlinik nahradil plastem na novém modelu . Uživatelé západně od nás posílají Prime podle svých ohlasů všichní zpět . Stačí zadat do Google … Asus Prime a zadat posledních 24 hodin , a číst anglicky . Takže žadné 3G – nechte si čínske zařízení doma . Thaiwan je pravděpodobně již plný soudruhů a toto je výsledek . I ta komunikace s klientem tomu nasvědčuje . Palec Dolů ……..

  • Kúpil som si tento tablet a nemôžem naň povedať nič zlé.
   Pred tým, ako som ho kúpil som si pozrel všetky možné recenzie a postrehy na internete. Funguje presne ako som očakával – výborne.Žiadny Wifi problém som nezistil. O tom, že to s GPS bude slabšie som vedel a veľmi ma to nemrzelo, lebo to nieje pre mňa tá zásadná funkcia. Trvá mu sice dlhšie sa na GPS napojiť, ale nie je to až také strašné. V otvorenom priestore funguje po pripojení celkom normálne.
   To že nemá 3G mi úplne vyhovuje. Vyrobím si pre neho Wifi Hotspot z môjho smartphonu a nemusím kupovať ďalšiu SIM kartu a pracne ju vkladať a vyberať.
   Je to perfektná vec a som s ním plne spokojný.
   Palec HORE.
   P.S. Čo si myslíš, kde asi sa vyrábajú napr. Ipady?

 2. Škoda, asi jsem byl jedinej… Já jsem zrovna na verzi s 3G čekal, takže zklamání. Asi fakt skončím u iPadu…
  P.S.: Palec DOLU…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here