ASUS EeePad MeMO ME370T – 7“ tabletofon s Tegrou 3 za $250

1

Dnes v brzkých ranních hodinách jsme Vás informovali o bezesporu zajímavém, leč ruku na srdce poměrně neinovativním nástupci řady ASUSu EeePad MeMO s označením ME171T. Bohužel díky lehké desinformovanosti na zahraničních zdrojích (nikdo mi letenku do Las Vegas proplatit nechtěl) jsme uvedli tablet špatně jakožto model ME370T.

Ten byl představen až s lehkým odstupem na ranní prezentaci NVidie a ačkoliv je toho o něm známo opravdu jen velmi málo, tak jde stále o podstatně zajímavější zařízení, než kdy bude jeho slabší bratříček ME171T.

Narozdíl od něj totiž nebude pod taktéž 7“ displejem s rozlišením 1280×800 ukrývat již poměrně starý dvoujádrový procesoru Qualcomm Snapdragon, ale nabídne dnešní pomyslnou špičku technologie, čtyřjádrovou Tegru 3 od NVidie.

Víc toho bohužel nevíme, očekáváme však, že většina zbylých specifikací zůstane s ME171T srovnatelná. Snad se jen proslýchá, že bude obsahovat lepší zadní kameru s maximálním rozlišením plných 8MPx.

A nakonec to nejlepší, tablet se v Americe dostane na trh již na počátku druhého čtvrtletí tohoto roku a to za naprosto bezkonkurenční cenu $250, tedy něco okolo 4500 korun. Bohužel prozatím nebylo potvrzeno za kolik, a dokonce ani zda vůbec spatříme tablet i v Evropě potažmo České republice. Na druhou stranu, ebay to vždy jistí.

Zdroj: TheVerge, androidandme, andoridpolice, ac