13.3“ tablet od Toshiby na videu a dalších snímcích

1

Mnozí z Vás si jistě budou stále pamatovat bezesporu zajímavý koncept 13.3“ tabletu od Toshiby, který se po boku dvojice menších 7.7“ a 10.1“  poprvé ukázal na lednovém CESu v Las Vegas.

Od té doby se pak ukázal ještě jednou, začátkem tohoto měsíce na fotografiích na tiskové konferenci ve Velké Británii. Zatím nikdy se jej však nepodařilo pořádně zachytit na video a v podstatě si tak o něm nešlo utvořit lepší představu.

13.3“ obr se naštěstí ukázal tento týden znovu a na rozdíl od předchozích případů se dal i pořádně nafotit, vyzkoušet a dokonce i natočit v běhu. Navíc to vypadá, že Toshiba poměrně výrazně přemýšlí, že jej začne vyrábět i sériově, tablet má totiž nyní i jméno a poměrně přesnou hardwarovou specifikaci.

Toshiba 330, jak se bude tento velikán jmenovat, nabídne 13.3“ displej s rozlišením 1600×900, čtyřjádrový procesor Tegra 3, 32 GB vnitřní paměti a dvojici kamer s maximálním rozlišením 5MPx zadní, potažmo 1.3MPx přední videokamerky na hovory. Zadní fotoaparát bude navíc doplněn o LED blesk.

Poměrně překvapivě je v tabletu také slot na SD karty (nejen micro, ale i plnohodnotné SD), dvojice stereo reproduktorů, hardwarový přepínač otáčení displeje a snad nikde jinde zatím neviděná vysouvatelná anténa vestavěného TV tuneru.

Na tabletu momentálně běží Android 4.0.1, pokud by se však dostal do prodeje, tak by se zřejmě dočkal aktualizace na nejnovější Android 4.0.3.

zdroj: pha

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here