Známe vítěze 2014 Global Mobile Awards

5

Ke každému ročníku Mobile World Congressu patří také udělování cen. Zde existuje hned několik kategorií a my se podíváme na ty nejzajímavější.

GSMA-2014-Global-Mobile-Awards

Nejlepší smartphone roku: HTC One

Cenu pro nejlepší samrtphone roku 2013 získal model z dílen HTC s názvem One. Jedná se o vskutku povedený model a i díky tomu dostal přednost například před favorizovanějším Samsungem Galaxy S4.

HTC One blue render

Nejlepší tablet roku: Apple iPad Air

V kategorii tabletů se ceny dočkal velmi oblíbený Apple iPad Air. Ten byl představen sice až v druhé polovině roku, opět si ale získal masy spokojených uživatelů, kteří si práci s jiným tabletem neumí ani představit.

apple ipad air

Nejlepší low-end smartphone roku: Nokia Lumia 520

Je více než zřejmé, že nejvíce Nokií se prodává v low-end třídě. Zde lákají nízkou cenou, atraktivním designem a především odladěným systémem. Ten pracuje spolehlivě i na slabém hardwaru, který by Androidu dělal problém.

Nokia-Lumia-520

Nejvíce inovativní společnost roku: LG

Prestižní cenu si tento rok odnesl jihokorejské LG. To zabodovalo především díky zahnutému modelu LG G Flex, který se od února prodává i u nás. Bohužel za závratnou cenu činící 20 tisíc korun. Na udělení ceny o inovaci to ale samozřejmě nic nemění.

LG-G-Flex-Group

Zdroj: pocketnow

5 KOMENTÁŘE

  1. podle me je nejlepsi low end huawei W1 ! ane lumia 520 ktera nema ani blesk.. a ma silene malou kapacitu baterky

  2. podle me je nejlepsi low end huawei W1 ! ane lumia 520 ktera nema ani blesk.. a ma silene malou kapacitu baterky

      • koupil jsem si nedavno Lumii 920 a byl jsem s WP unesen tak jsem hledal mobil s WP pro pritelkyni… uvazoval jsem nad L520 ale nema blesk a je draha + L620 … je tlusta a je vyssis cena… huawei W1 za 3000kc porazi tyto dva modely jak cenovkou tak i peknou vybavou.. nyni jsme oba dva nadseni z rychlosti systemu atd 🙂

        • Tenhle model jsem testoval asi dva měsíce, a byl jsem s ním velice spokojen. Za ty peníze toho nabídne fakt dost. Já bych ale WP mít nemohl, nemůžu totiž fungovat bez některých Google aplikací, jinak je to svižní a odladěný systém, který je i vcelku jednoduchý.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here