Zmart Remote – proměňte svůj smartphone v univerzální dálkový ovladač

4

Viatek na CES 2013 ukázal zajímavé příslušenství pro Android a iOS. Díky Zmart Remote můžete svůj telefon používat jako univerzální dálkové ovládání. Novinka je kompatibilní s více než 200 000 zařízeními vybavenými infračerveným senzorem včetně televizí, DVD přehráváčů, Hi-Fi systémů, osvětlení a dokonce také kávovarů.

Zmart Remote se připojuje do 3,5mm jacku, který se většinou nachází v horní části telefonu, díky čemuž je zajištěno pohodlné držení „ovladače“. K používání Zmart Remote je však potřeba také speciální aplikaci, kterou je možno bezplatně stáhnout z Google Play Store. Mezi výhody patří také možnost přizpůsobení virtuálních tlačítek ovladače, a to dokonce pro každé zařízení zvlášť.

Zmart Remote si můžete koupit na oficiálních stránkách výrobce. Cena byla stanovena na poměrně příjemných 20 dolarů (384 Kč).

  

via ac

 • Eag

  Tak to si schválně stáhnu, do jacku hodim sluchatka a poslechnu si jak zní signaly pro TV:D

 • Guest

  velmi podobné již dávno běží u Sony – např. tablet xperia-tv-bluray-mikrověž……….

 • hm – objevení Ameriky …………..velmi podobné již dávno běží u Sony – např. tablet xperia-tv-bluray-mikrověž……….

  • Ale ne každý má Xperia Tablet a jestli jste si nevšiml, tak toto je univerzální příslušenství pro každý smartphone.

   Mimochodem, nikde nevidím napsané, že je to nějaká revoluční novinka, co nikdy před tím neexistovala. Samozřejmě, že plno dalších telefonů a tabletů má infraport, který je možno využít jako dálkový ovladač.