XDA: DualBoot na Samsung Galaxy Note

7

Pokud jste někdy propadli vášni střídání ROMek, tak jistě uznáte, že by bylo dobré mít možnost DualBootu. Jednu ROMku byste měli stabilní a vychytanou a na té druhé byste testovali, pravidelně ji měnili a tak podobně. Dualboot bohužel na většině telefonů moc dobře nefunguje, v podstatě by se dalo říci, že doveden k dokonalosti byl jen na HTC HD2.

Naštěstí to komunita nevzdala a před několika dny oslavila úspěch se zprovozněním dualbootu na nejpřerostlejším telefonu současnosti – Samsungu Galaxy Note. Funkční je konkrétně jen dualboot Android – Android, i tak ale stojí za vyzkoušení.

Předem ale upozorňuji, že návod není úplně triviální a je v něm relativně dost příležitostí pro chybu. Kompatibilní jsou navíc jen Ice Cream Sandwich ROM a to ještě s tím omezením, že ta na SD kartě nesmí být postavena na čistém kódu, nesmí jít tedy o CM9 / AOSP ani její derivát (MIUI).

Na druhou stranu, pokud se návodem prokoušete, tak získáte jedinečnou možnost výběru mezi dvěma ROM, jedné implicitní a druhé nahrané na SD kartě. A to se vyplatí!

Zdroj: XDA

 

 

 

 

 

7 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here