Vytvořte si Rovio Account a synchronizujte svůj postup v Angry Birds na více zařízeních

0

Rovio

O službě Rovio Accounts jsme poprvé informovali už v květnu letošního roku, v té době však byla novinka dostupná jen pro uživatele z některých zemí. Až dnes Rovio oznámilo globální rozšíření služby a svůj účet si tak nyní může vytvořit kdokoliv.

Rovio Account slouží k synchronizaci postupu ve hrách na různých zařízeních bez ohledu na platformu. Pokud tedy Angry Birds hrajete zároveň na smartphonu i tabletu nebo si jen chystáte koupit nový telefon, dosažené levely a bonusy se objeví na všech vašich zařízeních. Zatím má však služba několik omezení.

Prvním omezením je počet platforem, mezi kterými najdeme jen Android a iOS. Ještě nepříjemnějším překvapením je však seznam podporovaných her, který zahrnuje pouze původní verzi Angry Birds a budovatelskou hru The Croods. Je však jasné, že v budoucnu finští vývojáři tento seznam rozšíří o své další tituly.

Pokud si chcete vytvořit Rovio Account, otevřete nejnovější verzi Angry Birds nebo The Croods a klikněte na příslušné tlačítko. Nezapomeňte, že pro aktivaci účtu je nutné do 48 hodin kliknout na aktivační odkaz, který vám přijde e-mailem.

zdroj: Rovio

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here