Vyhrajte Galaxy Tab 8.9 a pár dalších cen v soutěži s Androidpolice.com a NVidia

3

Říkáte si, že jsme tu již dlouho neměli žádnou soutěž? Tak to Vás potěším, server Androidpolice totiž rozjel další soutěž a stejně jako u všech předchozích, i u této se můežeme zúčastnit i my, obyvatelé České repuliky. Výherce navíc nedostane pouze tablet Galaxy Tab 8.9, ale i bluetooth reproduktory Jambox a AMEX dárkovou kartu v cenně $25.

Jediné co musíte udělat, je splnit jeden ze tří úkolů a následně vyplnit jednoduchý formulář. Splníte-li však dva anebo všechny tři, tak zdvoj, až ztrojnásobíte svou šanci na výhru.

 1. Přidejte si tento účet do kruhů do kruhů na Google+
 2. Sdílejte tento příspěvek do veřejných kruhů

Nebo:

 1. Začněte followovat @AndroidPolice@nvidiategra na twitteru
 2. Tweetněte tuto zprávu:

#NVIDIA and @AndroidPolice are giving away a Galaxy Tab 8.9 and a Jambox http://bit.ly/v6sJxi. <Vložte libovolný text.>

Nebo:

 1. Likeněte fanoškovskou stránku AndroidPoliceNVIDIA fan page na facebooku

Nakonec musíte vyplnit tento formulář. Link na tweet získáte kliknutím na čas odeslání, u FB profilu stačí kliknout na svůj profil a zkopírovat URL a u Google+ klikněte na šipku vpravo nahoře (u příspěvku) a vyberte ‚odkaz na tento příspěvek‘.

Soutěž končí již 29. října (Oktober) v 12:59 a je, stejně jako ty předchozí, je bohužel tato soutěž nepřístupná pro Slováky.

Zdroj: androidpolice

Graf ceny produktu Samsung Galaxy Tab 8.9 P7310 16GB poskytuje server Heureka.cz

 • Karel

  Kolik že států se zúčastní souboje o ten tablet?

  • Petr Houška

   Hodně, šance na výrhu bývá kolem 5K:1 v případě využítí všech 3 kanálů.
   UNITED STATES, CANADA, MEXICO, CHILE, AUSTRALIA, NEW ZEALAND, SINGAPORE, INDIA, FRANCE, BELGIUM, THE UNITED KINGDOM, LUXEMBOURG, GERMANY, AUSTRIA, SWITZERLAND, SWEDEN, FINLAND, DENMARK, NORWAY, SPAIN, IRELAND, RUSSIA, THE NETHERLANDS, SOUTH KOREA, SOUTH AFRICA, TAIWAN, ITALY, PORTUGAL, SLOVENIA, MALAYSIA, VIETNAM, THE PEOPLE’S REPUBLIC OF CHINA, THE CZECH REPUBLIC, CROATIA, THE UKRAINE, POLAND, BULGARIA, AND HUNGARY WHICH ARE

 • pudlajs

  hm, tak robotický jazyk, nebo co je to, to je prostě síla. Nehodlám takové bláboly číst a věřím, že i většina soudných českých občanů.