Vyhrajte Galaxy Tab 10.1 v soutěži s Androidpolice.com a NVidia

0

Ano, server Android police, tentokráte ve spolupráci s NVidií rozjíždí další soutěž o Honeycomb tablet Samsung Galaxy Tab 10.1 a příslušenství.  Tentokráte tak výherce nedostane „jen“ tablet, ale také Jawbone JAMBOX Bluetooth reproduktory, oficiální klávesnicový dock pro Galaxy Tab, a VISA dárkovou kartu s $25 určenou na nákup aplikací.

Jediné co musíte udělat, je splnit jeden ze tří úkolů a následně vyplnit jednoduchý formulář. Pokud splníte dva anebo všechny tři, tak zdvoj, až ztrojnásobíte svou šanci na výhru, pro zařazení do slosování však stačí splnit jeden a vyplnit formulář.

  1. Přidejte si tento účet do kruhů do kruhů na Google+
  2. Sdílejte tento příspěvek do veřejných kruhů

Nebo:

  1. Začněte followovat @AndroidPolice@nvidiategra na twitteru
  2. Tweetněte tuto zprávu:

NVIDIA and @AndroidPolice are giving away a free Samsung Tab 10.1 tablet + Tegra Zone power pack http://bit.ly/ap-tz <SEM VLOŽTE LIBOVOLNÝ TEXT>

Nebo:

  1. Likeněte fanoškovskou stránku AndroidPoliceNVIDIA fan page na facebooku

Nakonec musíte vyplnit tento formulář. Link na tweet získáte kliknutím na odkaz před kolika minuty byl odeslán, u FB profilu stačí kliknout na svůj profil a zkopírovat URL a u Google+ klikněte na šipku vpravo nahoře (u příspěvku) a vyberte ‚odkaz na tento příspěvek‘.

Soutěž končí již 30. srpna (August) v 12:59 a je, stejně jako ty předchozí, je bohužel tato soutěž nepřístupná pro Slováky.

Graf ceny produktu Samsung Galaxy Tab 10.1 P7510 poskytuje server Heureka.cz