Virtua Tennis Challenge od SEGA bude pro Android vydán 19. března

1

SEGA brzy vydá další hru pro operační systém Android, tentokrát určenou sportovním nadšencům. Virtua Tennis Challenge se na Google Play objeví už 19. března a první dva týdny bude exkluzivně dostupný jen pro herní telefony Sony Ericsson Xperia Play.

Hra by měla nabídnout velmi dobré grafické zpracování a zajímavý způsob ovládání. Virtua Tennis Challenge se totiž neovládá pomocí virtuálních tlačítek na displeji, ale „kreslením“ nejrůznějších gest. Na Xperii Play je možné hru samozřejmě ovládat pomocí speciálních tlačítek, známých z ovladačů herních konzolí PlayStation.

 

Ve Virtua Tennis Challenge je na výběr 25 různých hráčů, kteří se od sebe neliší jen vzhledem, ale také svými schopnostmi a herním stylem. K dipozici jsou celkem tři herní módy: klasická kariéra pro jednoho hráče, multiplayer přes bluetooth a online turnaje.

Nové oblečení, výbavu a další položky je možné koupit pomocí virtuální měny, kterou získáte za dobré výsledky ve hře nebo zakoupením za skutečné peníze.

 

Virtua Tennis Challenge není jediným herním titulem pro Android, který SEGA chystá. V nejbližší době bychom se měli dočkat vydání několika dalších nových her.

zdroj: dg (1, 2)

  • AueFans.cz

    Nejlepší hra pro Android. Skvělé ovládání atd. Doporučuji!