VEA Buddy – multiplatformní chytré hodinky s dotykovým displejem

1

vea buddy 1

Seznam chytrých hodinek se nedávno rozšířil o dalšího zástupce. VEA Buddy od francouzské společnosti VEA Digital vsází na stylový design, přehledné uživatelské rozhraní a multiplatformnost, takže hodinky budou kompatibilní se smartphony vybavenými nejrůznějšími operačními systémy. Výrobce konkrétně zaručuje kompatibilitu s Androidem, iOS a Windows Phone.

VEA Buddy jsou vybaveny dvoupalcovým barevným kapacitním displejem s vysokým kontrastem pro snadnou viditelnost a ovládání. Chytré hodinky se spárují pomocí technologie Bluetooth s vaším smartphonem a dají vám vědět o nových notifikacích, a to zprávou na displeji i mírným zavibrováním. Pomocí VEA Buddy můžete také odmítat hovory, ovládat hudební přehrávač, prohlížet kalendář, zobrazovat fotografie apod. Využití hodinky jistě najdou také při pěší navigaci, kdy můžete na jejich displeji zobrazit mapu či navigační pokyny. Příklady některých funkcí najdete ve videu na konci článku.

Baterie hodinek by měla vydržet asi 10 dní na jedno nabití. K další výbavě novinky patří 8GB interní paměť, odolnost proti otřesům a vodě (až do 30 metrů hloubky). VEA Buddy jsou k předobjednání za 150 dolarů (2 900 Kč) na webu Indiegogo, obdobě známějšího Kickstarteru.

vea buddy 2 vea buddy 3

via ac

  • Zajimalo by me, k cemu je tam vlastni pamet…