Ve čtvrtek 7. června nabízí O2 slevu 50 % na Galaxy SIII

4

O2 dnes odpoledne zveřejnilo na svých oficiálních Facebook stránkách informace o zítřejší akci, kdy nabídne slevu 50 % na telefon Samsung Galaxy SIII. Má to však malý háček, slevu můžete uplatnit pouze zítra, tj. 7. června a musí to být mezi 16 až 18 hodinou a to pouze na pražské pobočce O2 Experinece Center.

V souvislosti s touto promo akcí byla zřízena i FB událost, viz https://www.facebook.com/events/266955816745838/

Dle informací O2 Guru by měla sleva 50 % platit pro všechny dotované varinaty cen telefonu Galaxy SIII, tedy i při měsíčním plnění 200 Kč. Nemilým omezením je čas a pouze jedna pobočka v ČR. Mimopražtí mají (jako obvykle) smůlu, pokud se tedy nerozhodnou udělat si výlet do Prahy.

Pokud však „zabijáka iPhonu“ chcete za poloviční cenu, měli byste vyrazit s předstihem. Zítra se totiž s touto nabídkou dá očekávat taková fronta, že byste to nemuseli ve stanovené hodině od 16 do 18 hodin stihnout. Otázkou také je, kolik telefonů bude mít pražská O2 Experience Centre pobočka připravených skladem.

Graf ceny produktu Samsung i9300 Galaxy S III 16GB poskytuje server Heureka.cz

 • Link na FB událost Vám nefunguje 😉
   

  • Martin Polický

   To je divný, včera to fungovalo. Každopádně jsem to opravil, díky za info.

 • Apl Tomas

  Vodafone CZ
  Také vás nové vychytané funkce Samsungu GALAXY S III nadchly tak jako nás? Nezapomeňte, že dnes od 12:00 do 14:00 v Jugoslávské ulici na naší prodejně v Praze můžete získat tento telefon za polovic. Nabídka je omezena počtem kusů. Sleva platí na zvýhodněné ceny telefonu pro stávající i nové zákazníky a je limitována jedním kusem na osobu.

  • Martin Polický

   Dle ohlasů na FB od nespokojených lidí prý byly již před 12 hodinou rozdány lístky na telefony, takže kdo přísel na 12, už nic nedostal.